Možnosti a ceny prepravy:

1. Slovenská pošta, doporučený list 1. triedy: 3,50 EUR - MOŽNÉ LEN PRE DROBNÉ ZÁSIELKY DO HMOTNOSTI 1 kg.
- zásielka je doručovaná ďalší pracovný deň po dni odoslania
- táto prepravná metóda je vhodná len pre zásielky, ktorých celková hmotnosť nepresahuje 1 kg (hmotnosť každého meniča je uvedená pri jeho popise). Ak celková hmotnosť objednávky presiahne 1 kg, tento spôsob dopravy nebude ponúknutý.
- po odoslaní zásielky Vám na email uvedený pri registrácii budú zaslané informácie o zásielke. Stav zásielky je možné skontrolovať zadaním prepravného čísla na http://tandt.posta.sk.

2. Preprava kuriérom Geis: 3,99 EUR
- zásielka je doručovaná ďalší pracovný deň po dni odoslania
- po odoslaní zásielky Vám na email uvedený pri registrácii budú zaslané informácie o zásielke

Možnosti platby:

1. Dobierka
- cenu za tovar uhradíte pri preberaní tovaru kuriérovi alebo poštovému doručovateľovi, ktorý Vám zároveň vydá potvrdenie o platbe

2. Zálohová faktúra
- po odoslaní objednávky Vám na Váš email bude zaslaná zálohová faktúra s platobnými údajmi. Platbu je možné realizovať prevodom cez Internet banking ktorejkoľvek domácej alebo zahraničnej banky. S tovarom Vám následne bude fyzicky doručená aj vyúčtovacia faktúra - plnohodnotný daňový doklad. Berte, prosím, na vedomie, že pri zálohovej faktúre budeme objednávku vybavovať až po prijatí úhrady na náš účet. Pokiaľ úhrada nebude pripísaná do 5 pracovných dní od vystavenia zálohovej faktúry, považujeme objednávku za zrušenú.